Toplist

TOPlist

Novinky

Reportáž: Aston Villa 0:0 Chelsea

Chelsea včera jen remizovala ve Villa Parku 0:0 ale i tak vede tabulku Premier League.
Do zápasu v kročily lépe hráči Aston Villy. Už ve 3. minutě mohl skórovat Ireland, jeho střela minula bránu jen těsně. O dvě minuty později mohl udeřit Carew. Jeho střela mířila do brány, ale v ten moment zasáhl Petr Čech.
Od 8. až do 38. minuty jsme viděly boj o střed hřiště a spoustu soubojů, ale ne náznak větší šance. Ta šance přišla až v 38. minutě, kdy se po zmatcích kolem pokutového území dostal do zakončení Ireland, ale Ivanovič se před něj na poslední chvíly položil a dělovku zblokoval. První poločas skončil 0:0.

Druhý poločas začali lépe naši hráči a měli spoustu příležitostí. Velkou šanci měl v 77. minutě Srb Ivanovič, ale jeho hlavička orazítkovala tyč.
Tyč byla nastřelena ještě dvakrát. Nejdříve jí trefil Clark a na druhé straně v 89. minutě Anelka.
Chelsea v závěrečných minutách Aston Villu tlačila, ale na tři body to nestačilo. Ty mohli zůstat ve Villa Parku, to by ale musel Reo-Coker trefit při svém „nájezdu“ bránu. Zápas tak skončil 0:0.