Toplist

TOPlist

Novinky

Reportáž: Chelsea 2:0 Arsenal

Chelsea včera dokázala po čtvrté za sebou porazit v bitvě o Londýn Arsenal. My vám přinášíme reportáž z tohoto zápasu.
Chelsea dokázala v dohrávce 7.kola Premier League zdolat Gunners 2:0.
Zápas začal ve svižném tempu už v 1.minutě se mohlo měnit skóre, ale Chamakh hlavou bránou netrefil. O pár minut později se do šance dostala také Chelsea po kombinaci skoušel Malouda přelobovat Fabianskyho, ale bránu netrefil.
Od té doby dominoval Arsenal, kteří několikrát pálili zpoza ''šestnáctky''. V 7. a 29.minutě mohl otevřít skóre Aršavin, ale v obouch případech předvedl výborné zákroky Petr Čech. Ovšem v 39.minutě se skóre přece jenom měnilo. Ramirés rychle rozehrál standartní situaci kolmicí do strany na A.Colea a ten přízemním centrem našel Didiera Drogbu a ten i s pomocí tyče dostal míč do brány 1:0.
Ke konci poločasu byly ošetřováni Sagna a Diaby a hra se pozastavila a nastavovalo se 5 minut.

Druhý poločas začal velkým tlakem Gunners, ovšem stopeři John Terry a Alex ubránili jednogolový náskok. V 60.minutě mohl zvýšit na 2:0 Nicolas Anelka, ale po kličcek proti Fabianskymu z úhlu branku netrefil.
V 70.minutě si naběhl na centr A.Cole a vstřelil gól, ale kvůli ofsajdu neplatil.
Největší šance Gunners přišla až v 80.minutě centr Rosického si vzal Chamakh, ale t pár metrů branku netrefil.
Po faulu Koscielneho zahrával z nadějné pozice přímý kop Alex a poslal dělovku na bránu Fabianskyho, která měla jedinečné parametry a razanci. Alex tak druhým gólem v závěru zazdil Arsenalu šance na bodování v tomto utkání.