Toplist

TOPlist

Novinky

Reportáž: Spartak Moskva 0:2 Chelsea

Chelsea včera vyhrála i 3 zápas základní skupiny Champions League. Tentokrát to odnesl Spartak Moskva.
V prvních minutách měli převahu Rusové, ovšem opět šla do vedení první Chelsea. V 24. minutě se dostal k odraženému míči Yuri Zhirkov a asi z 20 metrů poslal míč pod břevno a Chelsea vedla 0:1.
V 38. minutě mohl zvýšit na 0:2 Nicolas Anelka ale při nájezdu na domácí branku si míč předkopl a ten si v klidu vzal golman Spartaku. Ale o 4. minuty později běžel opět sám, ovšem míč si mazácky zasekl a poslal ho do Dykanovy brány.

Po poločase se mohlo hned dvakrát měnit skóre. První po Anelkově střele, kterou ale vychytal Dykan a poté po střele McGeadyho, kterou na druhé straně vytěsnil z podbřevna Petr Čech. V 64. minutě mířil Ibson do šibenice ale tady byl znovu Petr Čech. Poté v 73. minutě si sběhl do strany Kalou poslal míč na Anelku a ten ho přenechal lépe postavenému Essienovy, ten ovšem nedal tutovku a tak se skóre neměnilo. Chelsea tak zvítězila na půdě Spartaku Moskva 0:2.