Vše o Chelsea FC

Hráč Měsíce

Soupiska

Brankáři
1 Petr Čech
22 Ross Turnbull
40 Hernique Hilario

Obránci
2 Branislav Ivanovič
3 Ashley Cole
4 David Luiz
17 José Bosingwa
19 Paulo Ferreira
26 John Terry  (c)
33 Alex +
38 Patrick van Aanholt *
42 Michael Mancienne *
43 Jeffrey Bruma

Záložníci

5 Michael Essien
7 Ramires
8 Frank Lampard
10 Yossi Benayoun +
12 John Obi Mikel
15 Florent Malouda
18 Yuri Zhirkov +
46 Josh McEachran
52 Jacob Mellis *

Útočníci
9 Fernando Torres
11 Didier Drogba
21 Salomon Kalou
23 Daniel Sturridge *
39 Nicolas Anelka
44 Gael Kakuta *
45 Fabio Borini

* - Hráč je na hostování

Video

Toplist

TOPlist

Novinky

Anelka: Neustále se zlepšujeme

Francouzský útočník Nicolas Anelka věří, že Chelsea se poučí z předešlých chyb a do dalších utkání budou předvádět stále lepší výkony. Blues v Hamburku místním HSV podlehli 1-2 a připsali si třetí porážku v přípravě v řadě. Anelka však poukazuje na první hodinu hry, v níž byl prý jeho tým lepším a soupeře přehrával.
"Hráli jsme dobrý zápas, nebylo to snadné, máme za sebou hodně těžkou sérii tréninků, je to namáhavé," vysvětluje Anelka. "Je to škoda, protože jsme nehráli špatně, nicméně jsme udělali dvě hloupé chyby a dostali dva hloupé góly. Myslím si ale, že se každým zápasem zlepšujeme a doufám, že v neděli proti Manchesteru United budeme ještě lepší," přeje si muž s 39 na zádech. Manchester United včera porazil poslepovaný výběr irské ligy 7:1.

Anelka v zápase odehrál první poločas v pozici středního útočníka, poté tuto pozici přenechal příchozímu Drogbovi a sám se odebral na kraj útoku, v 67.minutě pak byl vystřídán krajanem Kakutou. "Myslím, že do dvou týdnů budeme připraveni na dlouhou sezonu, pracujeme tvrdě, trénujeme na sto procent a to se musí projevit. Když hrajete takhle těžký zápas přímo po tvrdých trénincích, je to vždy strašně náročné. Jsem si jistý, že do sezony budeme dokonale připraveni," míní Anelka.

"Hamburk má dobrý tým, hrají výborný fotbal. Navíc se hrálo na pěkném hřišti před báječným publikem, takže jsem názoru, že to byl perfektní zápas pro oba týmy před novým ligovým ročníkem."

Již tuto neděli nás čeká Community Shield proti Manchesteru United ve Wembley a podle slov Carla Ancelottiho by na tento zápas měla vyběhnout totožná sestava jako do střetnutí s Hamburkem. Pro Anelku to znamená, že bude upřednostněn před spoluhráčem Drogbou, jež se zřejmě ještě stoprocentně nedostal z pooperačních problémů a úplně fit tak bude až na další zápasy.

Zdroj: Eurofotbal.cz
Žádné komentáře