Video

Toplist

TOPlist

Novinky

Chelsea nějak neoslnila ale svůj úkol splnila. Porazila doma Wigan 1:0 gólem Maloudy. 3 body nejsou jediným pozitivem dnešního utkání, po dlouhém zranění se vrátili na hřiště Yossi Benayoun a Alex.
Chelsea čeká zápas který musí vyhrát aby si udržela šance na třetí místo a možná i na titul. Na Stamford Bridge přijede Wigan Athletic. Chelsea ve středu nezvládla utkání v rámci čtvrtfinále s Manchesterem United a prohrála 0:1. Zápas s Wiganem začíná v sobotu v 16:00 SEČ.
Chelsea nezvládla první čtvrtfinálové utkání a doma prohrála s Manchesterem United 1:0. O jediný gól se postaral Wayne Rooney. Chelsea měla dost šancí ale ani jednu neproměnila. V závěru byl faulován ve vápně soupeře Ramires, ale rozhodčí jasnou penaltu neodpískal.
A je to tu! Další bitva dvou nesmiřitelných rivalů - Chelsea a Manchesteru United. Tentokráte to bude bitva v rámci Ligy Mistrů. Poslední vzájemný zápas v Lize Mistrů bylo finále v roce 2008, kde na penalty vyhrál Manchester United. Zápas začíná ve 20:45 SEČ.
Chelsea včera nezvládla utkání na Britannia Stadium a odváží si jen bod za remízu 1:1.
Chelsea dnes nedokázala na Britannia Stadium vyhrát, ale odváží si alespoň bod. Už v 8. minutě poslal Stoke do vedení Walters. Ve 33. minutě vyrovnal Didier Drogba na konečných 1:1. Hráčem zápasu byl určitě Petr Čech, který dokázal vychytat mnoho šancí domácích.